شماره تماس : 09359689439

قوانین

قوانین

قوانین عمومی استفاده از وب سایت های کولمب:

 

1.1. در صورت اثبات قطعی تقلب و یا سو استفاده یک کاربر از خدمات سایت ها، حساب کاربری وی غیرفعال می شود و ارائه دلایلی مانند عدم آشنایی با مفاهیم مرتبط با فعالیت در سایت، قابل قبول نخواهند بود. 

1.2. مولتی اکانت (فعالیت و یا استفاده از خدمات سایت ها توسط چندین حساب کاربری با یک آی پی و یا خط اینترنت مشترک) غیرمجاز بوده و در صورت قطعی شدن مولتی اکانت توسط یک کاربر، تمامی حساب های کاربری وی غیرفعال خواهند شد. 

1.3. تیم پشتیبانی مجموعه وب سایت های کولمب، حق غیرفعال کردن موقت حساب های کاربری مشکوک به تقلب و سواستفاده را برای خود محفوظ می داند. در صورتی که یک حساب کاربری، مشکوک به تقلب باشد، بدون اطلاع قبلی و در دم، غیرفعال خواهد شد تا به شبهه ایجاد شده رسیدگی شود. در صورت پیگیری کاربر صاحب حساب و ارائه توضیحات منطقی و قابل قبول، حساب کاربری مجددا فعال می شود، در غیر این صورت حساب مذکور، برای همیشه غیرفعال خواهد شد. 

1.3.1. مصداق بررسی عملکرد کاربران، گزارش های ثبت شده در سایت است و ادعاهای شخصی اعتباری نخواهند داشت. گزارش ها از آی پی های کاربران، تعداد و زمان کلیک ها و بازدیدهای انجام شده توسط آنها، در سیستم ثبت می شود. 

1.4. در صورت فحاشی، مزه پرانی، توهین و یا تهمت به تیم پشتیبانی در ایمیل ها، پیام ها و تماس های کاربران و مشتریان سایت، به پیام فرد خاطی پاسخ داده نشده و حساب کاربری وی از یک هفته تا سه ماه غیرفعال خواهد شد. لطفا در پیام های ارسالی، فقط مشکل تان را مطرح نمایید و از پرداختن به حواشی و استفاده از نام خدا و پیامبر خودداری کنید. 

1.5. در صورت مشاهده حفره امنیتی در سایت و گزارش آن، مبلغ قابل توجهی به عنوان هدیه به حساب کاربر واریز می شود اما در صورت سو استفاده از این حفره به جهت کسب درآمد بیشتر و یا استفاده نامناسب از امکانات سایت، حساب کاربری فرد خاطی برای همیشه غیرفعال خواهد شد. 

1.6. کاربران موظف هستند پیش از استفاده از یک بخش و یا فعالیت در آن، توضیحات و راهنمای ارائه شده در این بخش را کامل و با دقت مطالعه نمایند. اعتراض هایی که حاصل عدم آگاهی از راهنماهای ارائه شده در سایت باشند، قابل قبول نخواهند بود. 

1.7. هر کاربر باید مشکلات مربوط به حساب کاربری خود را شخصا و توسط بخش "پشتیبانی ویژه کاربران و مشتریان"، پیگیری نماید. ارسال پیام های متفرقه و یا توسط حساب های دیگر، اعتباری نخواهند داشت و قابل استناد و پیگیری نخواهند بود. 

1.8. مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری، رمز عبور و همچنین اطلاعات حساب کاربری بر عهده خود کاربران خواهد بود. مجموعه وب سایت های کولمب هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که به علت عدم رعایت ملاحظات امنیتی در مخفی نگهداشتن اطلاعات حساب کاربری برای کاربران پیش می‌آید، نخواهد داشت.

2.قوانین بخش فعالیت بازدید کنندگان سایت:

2.1. وارد کردن اطلاعات صحیح تماس (ایمیل،شماره موبایل) الزامی است،زیرا گزارش تائید سایت های شما،بسته شدن سایت ها،بازگردانی رمز عبور و گزارش کارکرد شما فقط از این طریق به شما گزارش خواهد شد، شماره موبایل هم برای برقراری ارتباط مدیریت سایت با شما در مواقع ضروری میباشد. عواقب وارد کردن اطلاعات ثبت نامی جعلی یا (Fake) به هر دلیلی  بر عهده خود کاربر میباشد.

2.2.استفاده از وی پی ان vpn ،آی پی چنجر یا هر گونه فیلتر شکن و شیوه های مشابه برای کسب درآمد مجاز نمی باشد.

2.3. وقتی از طرف یک حساب، به هر دلیل ( عمدی و یا غیرعمدی ) بازدیدهای غیرواقعی و یا تکراری ( به دلیل مولتی اکانت ) ارسال می شود، به دلیل جلوگیری از ادامه روند ارسال بازدیدهای بی ارزش، حساب موقتا غیرفعال می شود تا مشکل رفع شود. در طول مسدودیت حساب، موجودی درآمد و کیف پول  تغییری نخواهد کرد و محفوظ خواهد ماند . 

2.4. یک فرد در صورت داشتن دو یا چند خط اینترنت کاملا مجزا، می تواند چند حساب کاربری داشته و از طریق هر یک از خطوط اینترنت، درآمد کسب نماید اما در مجموع هر کاربر حداکثر 3 حساب کاربری از این روش می تواند ایجاد نموده و از طریق آنها درآمد کسب کند. 

3.قوانین بخش افزایش بازدید وبسایت ها:

موارد زیر باعث اختلال در چرخه بازدید می شوند، به همین دلیل در صورت مشاهده و یا گزارش کاربران، وب سایت مذکور، از چرخه بازدید حذف خواهد شد :

3.1. استفاده از دستور alert، پیام خوش آمدگویی، تبریک، خداحافظی و یا موارد مشابه در هنگام باز و یا بسته شدن وب سایت
3.2. صفحاتی که لینک دانلود و یا دستور Header دارند که باعث ایجاد پیام دانلود از طرف مرورگ فایرفاکس می شود
3.3. وب سایت ها و صفحه های فیلتر شده
3.4. صفحاتی که به واسطه قرار دادن چندین Iframe، فوق العاده سنگین بارگذاری می شوند
3.5. آدرس صفحاتی که به واسطه استفاده از تعداد زیادی پاپ آپ، باعث اختلال در سیستم کاربر می شود
3.6. لینک هایی که طول آنها بیش از 500 کاراکتر باشد

4.قوانین برداشت نقدی و واریز به حساب بانکی:

4.1.در صورتی که موجودی کیف درآمد شما، به حد نصاب رسیده باشد (حداقل 100،000 ریال)، می توانید به صورت نقدی این مبلغ را از حساب خود در سایت برداشت نموده و به حساب بانکی تان منتقل نمایید. هزینه انجام واریز به صورت ثابت، مبلغ 5000 ریال است که از مبلغ برداشتی شما کسر می شود.

4.2.به درخواست های تایید شده حداکثر طی 2 روز کاری ترتیب اثر داده می شود. اگر واریز مبلغ درخواستی شما بیش از 7 روز کاری طول کشید، لطفا از طریق بخش "پشتیبانی" مکاتبه نمایید تا به مورد رسیدگی شود. لطفا از ارسال درخواست پشتیبانی پیش از اتمام بازه زمانی تعیین شده، خودداری نمایید.

4.3.نام کامل و شماره 16 رقمی روی کارت بانکی تان را با دقت و بدون خط تیره و یا فاصله وارد نمایید. در صورت عدم تطابق نام کامل شما (حتی عدم تطابق نام کوچک و یا پسوند فامیلی) و نام ثبت شده در بانک برای شماره کارت بانکی، مبلغ درخواستی به
موجودی کیف درآمد شما برگشت داده می شود و می بایست مجددا درخواست برداشت ثبت کنید.

نکات:

* بهتر است لینکهای خود را قبل از ثبت در بخش افزودن سایت توسط  وبسایت www.clnk.ir کوتاه کنید  در اینصورت حتی  لینکهای بازار یابی تان را هم میتوانید در این سایت  استفاده کنید هم نام کاریتان مشخص نمیشود و هم  باعث سرعت بخشیدن کاهش رنک الکسای وبسایت  میشود.

*بهتر است صفحه ای از سایت خود را که حجم خیلی کمی دارد ثبت نمایید تا بازدید از آن صفحه به راحتی انجام گیرد. صفحاتی از سایت که حجم خیلی بالایی دارد تایید نخواهد شد. مثلا بهتر است صفحات خالی از مطلب و یا صفحه تماس با ما که معمولا حجم پایینی دارد ثبت شود.
هدف بالا بردن آمار بازدید کل سایت و در نتیجه کاهش رتبه الکسا و قرار گرفتن در صفحات اول گوگل است.
سایت شما در هر بازدید دقیقا به مدت تعیین شده نمایش داده می شود و سپس بازدید بعدی صورت خواهد گرفت. این امر بهترین نتیجه ممکن را برای سایت شما در پی خواهد داشت.

* دوستان عزیز شمارنده های مورد استفاده در وبسایت ها چند بازدید از طرف یک کاربر در طی یک روز را فقط یک بازدید کننده حساب می کنند، درحالی که ما نمی توانیم تضمین کنیم که تمام بازدیدها از وبسایت شما در طی یک روز از طرف کاربران یکتا باشد. در این سیستم هر کاربر در طول روز چندین بار از وبسایت شما بازدید می کند.